U našoj je školi 12. lipnja 2026. godine provedena redovita vježba evakuacije u kojoj su sudjelovali učenici, učitelji, pomoćnice u nastavi, administrativno i tehničko osoblje te ravnateljica. Cilj vježbe bio je uvježbati sigurno i učinkovito postupanje u slučaju potrebe za evakuacijom, upoznati učenike s evakuacijskim putovima te zbornim mjestom na školskom igralištu.
Vježba je provedena prema unaprijed utvrđenom planu – od oglašavanja uzbune i organiziranog napuštanja školske zgrade do okupljanja i prebrojavanja svih sudionika na zbornom mjestu. Evakuacija je protekla uredno, sigurno i bez ozljeda, a cijeli postupak uspješno je završen unutar tri minute. Vježbom je potvrđeno da su učenici i djelatnici škole spremni za brzo i sigurno postupanje u izvanrednim situacijama.














