18. rujna 2024. god. učenici 1.a i 1.b razreda u pratnji svojih učiteljica: A.Akrap, V.Soldić i psihologije, I.Groznice sudjelovali su u prometno – edukativnoj akciji u organizaciji HAK-a i MUP -a PU VSŽ : ” Sigurno u školu s HAK- om.” Navedenom akcijom željela se upozoriti javnost na povećani oprez u prometu s početkom škole. Učenici su vježbali prelazak preko pješačkog prijelaza i podsjetili se na važnost vezanja sigurnosnog pojasa pri vožnji u automobilu.
Navedena događanja bila su na Trgu bana Josipa Šokčevića.
Na kraju su učenici dobili na dar edukativnu slikovnicu Sigurno u prometu i fluorescentne vrećice za preobuću. Bilo nam je zabavno, korisno i poučno, a djeca su bila oduševljena kako samim programom tako i zebrom koja nam je pravila društvo.