Raspored djece za liječnički pregled prije upisa u I. razred osnovne škole u šk.god. 2024./2025.

Potrebno je ponijeti: zdravstvenu iskaznicu, cjepnu iskaznicu, druge liječničke nalaze, laboratorijske nalaze krvi i urina, zubnu putovnicu/potvrdu od stomatologa. Napomena: djeca će na sistematskom pregledu primiti cjepivo!

Obavezno popunite obrasce koji se nalaze na web stranici Škole ili ZZJZ. Na navedenom linku roditelji/skrbnici mogu skinuti obrasce (upitnik za roditelje i perinatalni obrazac) koje trebaju ispuniti i dostaviti – e-mailom na: kristina.milorad@zzjz-vsz.hr

Prije upisa, roditelji trebaju ispuniti i poslati Upitnik za roditelje koji se nalazi na stranicama ZZJZ VSŽ, a ondje se također nalaze i sve informacije vezane za upis: https://www.zzjz-vsz.hr /sluzbe/skolska-medicina/objave/555-upisi-u-prvi-razred-osnovne-skole-2024-2025.html

Ispunjen upitnik je potrebno poslati na e-mail kristina.milorad@zzjz-vsz.hr

Sistematski pregled treba obaviti u Zavodu za javno zdravstvo, Zvonarska 57. Vinkovci.

U slučaju da roditeljima/skrbnicima ne odgovara termin sistematskog pregleda ili je dijete bolesno kao i u slučaju nekih nejasnoća mogu nazvati medicinsku sestru na broj mobitela (0912700034).

Liječnički pregled počinje od 13. lipnja 2024. u Zavodu za javno zdravstvo Vinkovci. Detaljan plan i popis djece nalazi se u OŠ Bartola Kašića Vinkovci.

Mole se roditelji da nakon obavljenog upisa (vraćanja potpisane upisnice u sustav), dostave u školu ispunjeni zahtjev za vaučer.