Poštovani roditelji i učenici,

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje (NCVVO) i ove školske godine, kao i prošle,  provodi nacionalne ispite za učenike osmih razreda.

U ovoj školskoj godini provest će se i nacionalni ispiti za učenike četvrtih razreda.

Ispiti će se provoditi prema unaprijed utvrđenom kalendaru i vremeniku. Dani u kojima se provode nacionalni ispiti su redoviti nastavni dani te učenici dolaze u školu prema rasporedu.

Na dan pisanja nacionalnih ispita učenici neće imati druge pisane ili usmene provjere. Sve dodatne informacije koje se odnose na pojedinosti provedbe ispita i raspored ostalih sati, učenici će dobiti od svojih razrednika i voditelja ispitivanja.

U privitku se nalazi Vremenik provedbe i Vodič kroz sadržaj i strukturu nacionalnih ispita.

Sretno svim našim učenicima!

Kalendar-i-vremenik-NI-2024b

Vodic-kroz-sadrzaj-i-strukturu-NI-4-razred-finale-NOVO1