U trenutcima kada osjećamo i doživimo da su naša Zemlja i cijeli ljudski rod ugroženi, u našoj se svijesti, gotovo same od sebe, počinju pojavljuju apokaliptične slike. Budući da nas ove godine u Noći knjige zanima na koje se načine kao čitatelji nosimo s izazovnim vremenima, naša je škola organizirala prigodan program koji će se održati u školskoj knjižnici 23. travnja 2024. u 12.20h.

Nakon razgovora o knjigama i tiskovinama kataklizmičkih tema, ponovit ćemo što smo sve naučili nakon raznih katastrofa koje su zadesile čovječanstvo kroz povijest, porazgovarati o budućnosti i naučiti kako se nositi sa strahom. Radionicu će provesti psihologinja Iva Groznica, učiteljica povijesti Ivana Spajić te knjižničarka Tihana Perić.